REEDE 7. JUULI
14.00 – 18.00 EXPO on avatud
14.00 – 19.30 Stardimaterjalide väljastamine kõikidele võistlejatele
14.00 – 18.10 Avaveeujumise registreerimine ja stardimaterjalide väljastamine võistluskeskuses (lõpetatakse 30min enne vastavat starti)
18.00 Eliidi infotund (ETU European Cup) finišialas, Vabaduse pst
18.00 Zoot avaveeujumise 1.start 2.3km
18.40 Zoot avaveeujumise 2.start 750m
20.00 Võistluste avamine, Zoot avaveeujumise autasustamine ja pasta party finišialas, Vabaduse pst
LAUPÄEV 8. JUULI
8.00 – 18.00 EXPO on avatud
8.00 – 8.45 Stardimaterjalide väljastamine Igamehetriatloni võistlejatele
8.00 – 13.00 Stardimaterjalide väljastamine Tartu Mill Triathloni võistlejatele
8.00 – 16.00 Stardimaterjalide väljastamine Lastetriatloni ja Saucony südalinna jooksu võistlejatele
8.15 – 9.15 Vahetusala on avatud Igamehetriatloni võistlejatele
9.30 Igamehetriatloni võistlejate infokoosolek stardis
9.45 Igamehetriatloni START 0,75km + 20km + 5km
11.10 – 12.20 Vahetusala on avatud Igamehetriatlonil võistlejatele rataste äratoomiseks
12.30 – 13.30 Vahetusala on avatud Tartu Mill Triathloni võistlejatele
13.30 Võistlejate bussid väljuvad vahetusalast Tartu Mill Triathloni starti
14.00 Tartu Mill Triathloni START 1,5 km + 40 km + 10 km
14.10 Tartu Mill Triathloni võistkondlik START 1,5 km + 40 km + 10 km
16.00 – 17.00 ETU European Cup ujumistreening (ETU European Cup võistlejatele) NB! Poid ei ole pühapäevase võistlusraja järgi
17.00 -18.00 Vahetusala on avatud Tartu Mill Triathloni võistlejatele rataste äratoomiseks
18.00 – 19.00 ETU European Cup rattatreening (ETU European Cup võistlejatele)
19.00 Võistlejate autasustamine finišialas
PÜHAPÄEV 9. JUULI
8.00 – 18.00 EXPO on avatud
8.00 – 8.40 Stardimaterjalide väljastamine Lastetriatloni võistlejatele
8.00 – 13.15 Stardimaterjalide väljastamine Saucony südalinna jooksu võistlejatele
8.15 – 9.15 Vahetusala on avatud Lastetriatloni võistlejatele
9.30 Lastetriatloni infokoosolek stardis
9.40 Tartu Lastetriatlon START 0,2 km + 5 km + 1,2 km
10.20 – 11.20 Vahetusala on avatud Lastetriatloni võistlejatele rataste äratoomiseks
11.00 – 12.00 Athletes Lounge check in, naised
11.30 – 12.15 Vahetusala on avatud naisvõistlejatele
12.00 Lastetriatloni autasustamine
12.00 – 12.15 Soojendusujumine
12.30 Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup START naised
13.40 – 14.00 Vahetusala on avatud naisvõistlejatele rataste äraviimiseks
13.30 – 14.30 Athletes Lounge check in, mehed
14.00 Saucony Tartu Südalinna jooks START 5 km
14.30 – 15.15 Vahetusala on avatud meesvõistlejatele
15.00 Saucony Südalinna jooksu autasustamine
15.00 – 15.15 Soojendusujumine
15.30 Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup START mehed
16.40 – 17.20 Vahetusala on avatud meesvõistlejatele rataste äraviimiseks
16.45 Tartu ETU Sprint Triathlon European Cup võistlejate autasustamine finišialas
17.15 Team Relay võistluse start
18.00 Team Relay võistluse autasustamine